Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Tennisveld | Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View Puerto Vallarta villa biedt een bubbelbad en een sauna voor een ontspannen ervaring en bevindt zich 6 km verwijderd van de Boulevard van Puerto Vallarta. Het vakantiehuis biedt gasten draadloos internet en privéparkeren, en ligt binnen 10 minuten met de auto vanaf het Puerto Vallarta International Convention Center.
Als je van sport houdt, biedt de villa in de Marina Puerto Vallarta wijk een welgelegen locatie op een korte afstand van Club de Golf Marina Vallarta. Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa is gesitueerd 2 km verwijderd van Galerias Vallarta Shopping Mall, terwijl Francisco Medina Ascencio y Avenida Paseo de la Marina busstation op maar 1 km verderop is. De woning bevindt zich op circa 15 minuten rijden naar de Kerk van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa beschikt over een badkamer met een bubbelbad, een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook een droger en handdoeken voor extra comfort.
De accommodatie heeft een complete keuken, uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei voor het bereiden van maaltijden. Gasten kunnen genieten van Amerikaanse gerechten in Chappy's Sports Bar, in de buurt van Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa. De dichtstbijzijnde luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz bevindt zich op 5 km afstand van de villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Spa centrum
- Sauna
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
- Tennisveld
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in strand Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa?
Gasten van strand Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Licenciado Gustavo Diaz Ordaz van Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa?
Er is een 5 km afstand tussen Licenciado Gustavo Diaz Ordaz en Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in het vakantiehuis te bezoeken?
Gasten van het vakantiehuis kunnen eten in Chappy's Sports Bar restaurant, dat Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met een oven en een vaatwasser. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in strand Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa?
Strand Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Puerto Vallarta zijn de Boulevard van Puerto Vallarta en het Puerto Vallarta International Convention Center, die respectievelijk op 6 en 3 km van Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa liggen. Daarnaast is Galerias Vallarta Shopping Mall (2 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij strand Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van strand Luxury Oceanfront 4Br Condo - Pool - Ocean View villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad en een sauna.